Білгород-Дністровський. Білгород-Дністровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

 





Шкільні гуртки

Розклад занять шкільних гурткив

 

на І семестр 2019/2020 н.р.

 

День тижня Час порведення Назва Керівник гуртка
Понеділок 14-30 "Джура" Ю.С. Байло
       
Вівторок 15-30 "Джура" Ю.С. Байло
  16-00 Волейбол М.П. Дімов
  13-40 Вокальний гурток О.В. Мілованова
Середа 13-40 Вокальний гурток О.В. Мілованова
  14-00 "Умілі руки" Н.Г. Бурдух
  14-00 Образотворче мистецтво М.Є. Василенко
Четвер 16-00 Волейбол М.П. Дімов
  14-00 "Умілі руки" Н.Г. Бурдух
П'ятниця 14-00 Образотворче мистецтво М.Є. Василенко
  17-00 Волейбол М.П. Дімов
       
       
Субота 09-00 "Джура" Ю.С. Байло
       

 

 

 



 


Розклад занять шкільних гурткив

на І семестр 2018/2019 н.р.
 

День тижня Час порведення Назва Викладач
Понеділок 15-20 Образотворче мистецтво О.О. Стеценко
       
Вівторок 15-30 "Джура" Ю.С. Байло
  16-00 Волейбол М.П. Дімов
       
Середа 14-30 Вокальний гурток О.В. Мілованова
  14-00 "Джура" Ю.С. Байло
       
Четвер 16-00 Волейбол М.П. Дімов
       
П'ятниця 14-00 Образотворче мистецтво О.О. Стеценко
  13-00 Вокальний гурток О.В. Мілованова
  14-00 "Умілі руки" М.Є. Василенко
  17-00 Волейбол М.П. Дімов
       
Субота 09-00 "Джура" Ю.С. Байло
  11-00 "Умілі руки" М.Є. Василенко

 

 



 

Розклад   занять шкільних  гуртків

       на ІІ семестр 2017-2018 н.р.

 

1. Спортивний гурток

 

Понеділок (13.40 - 2год);

 

2. Образотворче мистецтво (М.Є. Василенко). 

 

Вівторок (14.30 - 2год);

 

Субота (11.00 - 2год);

 

3. Вокальний гурток (О.В. Мілованова).

 

Середа (14.30 - 1год);

 

Четвер (13.00 - 1,5год);

 

П'ятниця (13.40 - 1,5год);

 

4. "Умілі руки" (Н.Г. Бурдух). 

 

Середа (14.00 - 2год);

 

Четвер (14.00 - 2 год);

 

5. "Джура" (С.М. Мунченко, І.Д.Жебко).

 

Четвер (15.30 - 1,5год) /С.М. Мунченко/;

 

П'ятниця (14.30 - 1,5год) /С.М. Мунченко/;

 

П'ятниця (15.30 - 2год) /І.Д. Жебко/;

 

Субота (09.00 - 4год) /І.Д. Жебко/;

 

6. Гурток техничної творчості (Ю.С. Байло).

 

Субота (10.10 - 4год);